Domů Historie firmy Sortiment Kde nás najdete Kontakty

Historie firmy
 

 

 

Základy naší firmy se datují na přelom roku 1993 a 1994. Již od založení se naše společnost věnovala veškerému sortimentu, který se týkal dřevoobráběcích strojů a příslušenství. V počátcích jsme se orientovali pouze na domácí výrobce strojů a nástrojů. Specifické požadavky našich klientů nás ale vedly k navazování kontaktů i se zahraničními dodavateli. Podařilo se nám navázat spolupráci s významnými evropskými výrobci.  

Vzhledem k požadavkům našich zákazníků a s rostoucím obratem naší společnosti bylo nutno přikročit k rozdělení firmy na dvě části. Jedna část se i nadále zabývá veškerou činností v oblasti dřevoobráběcích strojů. Naše část společnosti se specializovala na nástroje a příslušenství. Do současné podoby se společnost dostala dalším postupným vývojem přes některé personální změny.

Naše obchodní zaměření zahrnuje v současné době nejen veškerý dostupný sortiment nástrojů, ale také i příslušenství dřevoobráběcích strojů. Jedná se zejména o odsávací zařízení a separační stroje. Dodáváme také široký sortiment kování a závěsů.

 

 

Domů ]

Naposledy změněno: 06. 02. 2017