Domů Historie firmy Sortiment Kde nás najdete Kontakty

Sortiment
 

 

 

Již od roku 1993 jsme přímými dovozci kompletního sortimentu nástrojů od italského výrobce FREUD. Kompletní nabídka nástrojů značky FREUD zahrnuje ucelený sortiment pilových kotoučů (řezání masivních dřev, dělení deskového materiálu s předřezem nebo bez předřezu, velkoplošné formátování, speciály na řezání obrazářských rámů, řezání neželezných kovů, řezání plastů, kotouče pro osazení el. strojů tzv „maflíků“...), jednotlivé frézy a jejich sestavy, HM nože k těmto frézám, standardní HM nože - žiletky,  vrtáky, sukovníky pro osazení kolíkovaček a CNC center, sukovníky, stopkové frézy  pro osazení el. ručního nářadí, stopkové frézy do el. frézek a CNC strojů, ND k těmto nástrojům

 

Veškeré pilové kotouče jsou osazeny pájeními HM plátky. 90% produkce fréz je vyráběno v systému výměnných HM nožů, zbytek je v provedení pájeného HM plátku. Profilové nože k nástrojům FREUD jsou 3 mm silné - tedy několikrát brousitelné.

Nástroje ve stopkovém programu (vrtáky, sukovníky...) jsou osazeny pájeným HM plátkem, nebo výměnnými HM noži.

a Katalog nejpoužívanějších nástrojů FERUD ve formátu pdf najdete ZDE 

 

Dodáváme nástroje i jiných výrobců. Nabízíme kompletní sortiment tuzemských nástrojů značek KARNED, PILANA, NORMA a dále  nástroje zahraničních výrobců AKE, BSP, CMT, DIMAR, FLURY, LEITZ, LEUCO, OMAS.

Dále Vám můžeme nabídnout komplexní dodávku strojů na opracování dřeva odsávačů a příslušenství k nim.

Naše nabídka zahrnuje prodej nových i starších strojů za hotové i protiúčtem. Jsme schopni Vám pomoci při zajištění leasingu na námi dodávané stroje u renomovaných leasingových společností. Naše služby zahrnují i možnost zajištění komisního prodeje Vašich nevyužitých strojů.

 

Domů ]

Naposledy změněno: 06. 02. 2017